Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Sefcotel' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Tignes. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 25 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x francouzským lužkem (140 cm), TV. Zkosená galerie s 2x místo ke spaní (80 cm). Kuchyňský kout u vstupu (2 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, jihovýchodní orientace. Pěkný výhled na hory. Galerie není dostatečně vysoká, aby se zde mohl dospělý člověk vzpřímeně postavit. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Sefcotel, Tignes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7351_300_13/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 25 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x francouzským lužkem (140 cm), TV. Zkosená galerie s 2x místo ke spaní (80 cm). Kuchyňský kout u vstupu (2 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, jihovýchodní orientace. Pěkný výhled na hory. Galerie není dostatečně vysoká, aby se zde mohl dospělý člověk vzpřímeně postavit.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.7.2018 08:27
Mapa stránek ...