Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Prariond' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Tignes. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 28 m2 v 5. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (70 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/WC. Balkon, jižní orientace a západní orientace. Pěkný výhled. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Prariond, Tignes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7351_290_6/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 28 m2 v 5. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (70 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/WC. Balkon, jižní orientace a západní orientace. Pěkný výhled. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 13.11.2018 00:28
Mapa stránek ...