Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Plein Soleil' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Tignes. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 21 m2 v 1. patře. Úplně renovovan a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV. Vstup na balkon. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 5 m2, západní orientace. Panoramatický výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Blue-Ray přehrávač. Parkování (kryté), výška 190 cm. Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povol ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Plein Soleil, Tignes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7351_280_9/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 21 m2 v 1. patře. Úplně renovovan a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV. Vstup na balkon. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 5 m2, západní orientace. Panoramatický výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Blue-Ray přehrávač. Parkování (kryté), výška 190 cm. Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 12.11.2018 19:58
Mapa stránek ...