Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Plein Soleil' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Tignes. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 21 m2. A pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV. Vstup na terasu, jižní orientace. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (70 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Plein Soleil, Tignes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7351_280_7/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 21 m2. A pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV. Vstup na terasu, jižní orientace. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (70 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 11:21
Mapa stránek ...