Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Plein Soleil' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Tignes. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 24 m2 v 1. patře. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV-satelit a plochá obrazovka. Kabina se závěsem, bez okna s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Vstup s 1x sklápěcí lůžko (80 cm). Kuchyňský kout (trouba, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, jihozápadní orientace. Pěkný výhled na hory a na sjezdovku. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Plein Soleil, Tignes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7351_280_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 24 m2 v 1. patře. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV-satelit a plochá obrazovka. Kabina se závěsem, bez okna s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Vstup s 1x sklápěcí lůžko (80 cm). Kuchyňský kout (trouba, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, jihozápadní orientace. Pěkný výhled na hory a na sjezdovku.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.8.2018 16:56
Mapa stránek ...