Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Tour du Lac' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Tignes. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 70 m2 na 2 podlažích v 10. patře. Objekt vhodný pro 4 dospělý + 4 děti. Prostorné, renovovaný, komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna. Vstup na terasu, jižní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na terasu, jižní orientace. Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s podávací okénko. Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm), 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm). 1x pokoj s 1x fran ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Tour du Lac, Tignes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7351_260_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 70 m2 na 2 podlažích v 10. patře. Objekt vhodný pro 4 dospělý + 4 děti. Prostorné, renovovaný, komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna. Vstup na terasu, jižní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na terasu, jižní orientace. Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s podávací okénko. Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm), 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), TV a DVD. Sprcha/WC. Velká terasa, jižní orientace. Balkónový nábytek. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.3.2018 10:40
Mapa stránek ...