Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le 2100 A et B' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Tignes. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 50 m2 v 2. patře. Renovovaný, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na balkon, jižní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon, severní orientace. 1x pokoj s 2 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Nádherný panoramatický výhled na jezero, na hory a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Vho ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le 2100 A et B, Tignes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7351_245_9/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 50 m2 v 2. patře. Renovovaný, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na balkon, jižní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon, severní orientace. 1x pokoj s 2 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Nádherný panoramatický výhled na jezero, na hory a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Vhodné pro rodiny. Výhled na Grande-Motte z jižně orientovaného balkonu a krásný výhled na jezero Chevril ze severně orientovaného balkonu. Prosím pozor: pouze nekuřáci.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 09:04
Mapa stránek ...