Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le 2100 A et B' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Tignes. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 50 m2 v 3. patře. Prostorné, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na balkon, jižní orientace. 1x pokoj s 2 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Vstup na balkon, severní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le 2100 A et B, Tignes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7351_245_7/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 50 m2 v 3. patře. Prostorné, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na balkon, jižní orientace. 1x pokoj s 2 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Vstup na balkon, severní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.12.2018 16:07
Mapa stránek ...