Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Pistes' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Tignes. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 25 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x sklápěcí francouzské lůžko (140 cm), sprcha a TV. Vstup s 2x sklápěcí lůžko (80 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkon, východní orientace. Pěkný výhled na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Pistes, Tignes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7351_240_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 25 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x sklápěcí francouzské lůžko (140 cm), sprcha a TV. Vstup s 2x sklápěcí lůžko (80 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkon, východní orientace. Pěkný výhled na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.11.2018 23:26
Mapa stránek ...