Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Grande Casse' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Tignes. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 41 m2 v 3. patře, velmi pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 2x lůžko (80 cm), TV. 1x pokoj, 2x lůžko (105 cm). Kuchyňský kout u vstupu (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Velký balkon, jižní orientace. Pěkný panoramatický výhled na hory. Pozor prosím: nekuřácký byt. Bez výtahu. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Grande Casse, Tignes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7351_220_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 41 m2 v 3. patře, velmi pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 2x lůžko (80 cm), TV. 1x pokoj, 2x lůžko (105 cm). Kuchyňský kout u vstupu (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Velký balkon, jižní orientace. Pěkný panoramatický výhled na hory. Pozor prosím: nekuřácký byt. Bez výtahu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.12.2017 13:34
Mapa stránek ...