Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Grande Casse' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Tignes. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 45 m2 v 1. patře. Prostorné, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x lůžko (80 cm), 1x místo ke spaní (80 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x lůžko (80 cm), 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, myčka). Koupelna, WC zvlášť. Velký balkon, západní orientace. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Grande Casse, Tignes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7351_220_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2 v 1. patře. Prostorné, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x lůžko (80 cm), 1x místo ke spaní (80 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x lůžko (80 cm), 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, myčka). Koupelna, WC zvlášť. Velký balkon, západní orientace. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.12.2018 21:31
Mapa stránek ...