Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Gen?ve' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Saint Gervais. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 52 m2 v 2. patře, jižní orientace. Účelné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x francouzským lužkem. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha, WC zvlášť. Výhled do dálky na hory. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Parkování (2 auta). Pozor prosím: nekuřácký byt.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Gen?ve, Saint Gervais

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7450_805_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 52 m2 v 2. patře, jižní orientace. Účelné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x francouzským lužkem. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha, WC zvlášť. Výhled do dálky na hory. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Parkování (2 auta). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.1.2018 08:41
Mapa stránek ...