Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Hauts de St Gervais' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Saint Gervais. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 27 m2, v přízemí, západní orientace. Renovovaný v roce 2017: vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (3 plotýnky, malá trouba). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž. Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Hauts de St Gervais, Saint Gervais

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7450_800_8/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 27 m2, v přízemí, západní orientace. Renovovaný v roce 2017: vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (3 plotýnky, malá trouba). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 13.12.2018 15:33
Mapa stránek ...