Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Grand Panorama' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Saint Gervais. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 40 m2, v přízemí, severní orientace. Vstup. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (malá trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, raclette gril). Koupelna, sprcha, WC zvlášť. E-topení. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Grand Panorama, Saint Gervais

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7450_700_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 40 m2, v přízemí, severní orientace. Vstup. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (malá trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, raclette gril). Koupelna, sprcha, WC zvlášť. E-topení. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.9.2018 15:58
Mapa stránek ...