Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Jardins Alpins' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Saint Gervais. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 45 m2 v 2. patře, jihovýchodní orientace. Vstup. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/bidet/WC. E-topení. Pěkný výhled do dálky na hory. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž č. 24. Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Jardins Alpins, Saint Gervais

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7450_475_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 45 m2 v 2. patře, jihovýchodní orientace. Vstup. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/bidet/WC. E-topení. Pěkný výhled do dálky na hory. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž č. 24. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 9.12.2018 21:40
Mapa stránek ...