Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Jardins Alpins' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Saint Gervais. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 31 m2 v 5. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na balkon. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkónový nábytek. Výhled na hory. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž č. 42. Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Jardins Alpins, Saint Gervais

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7450_475_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 31 m2 v 5. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na balkon. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkónový nábytek. Výhled na hory. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž č. 42. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.10.2018 10:43
Mapa stránek ...