Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Clos de la Fontaine' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Saint Gervais. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 44 m2 v 1. patře. Vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), jídelní stůl a TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon. Kuchyně (myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (senseo) extra, raclette gril). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Výhled na hory a na město. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parková ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Clos de la Fontaine, Saint Gervais

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7450_455_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 44 m2 v 1. patře. Vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), jídelní stůl a TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon. Kuchyně (myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (senseo) extra, raclette gril). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Výhled na hory a na město. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 4 (kryté). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.12.2018 21:31
Mapa stránek ...