Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Pointe des Aravis' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Saint Gervais. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 20 m2 v 1. patře. Vstup s 1x sklápěcí lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (malá trouba) s jídelní stůl. Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, severní orientace a východní orientace. Pěkný výhled na hory. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Pointe des Aravis, Saint Gervais

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7450_450_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 20 m2 v 1. patře. Vstup s 1x sklápěcí lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (malá trouba) s jídelní stůl. Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, severní orientace a východní orientace. Pěkný výhled na hory. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.10.2018 13:52
Mapa stránek ...