Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Comtesse' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Saint Gervais. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 27 m2 v 3. patře. Renovovaný, účelné zařízení: vstup. Nika s 1x francouzským lužkem. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a jídelní stůl. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (3 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkon, jižní orientace a západní orientace. Velmi pěkný výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování č. 346 (kryté). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Comtesse, Saint Gervais

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7450_410_8/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 27 m2 v 3. patře. Renovovaný, účelné zařízení: vstup. Nika s 1x francouzským lužkem. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a jídelní stůl. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (3 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkon, jižní orientace a západní orientace. Velmi pěkný výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování č. 346 (kryté). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 11.12.2018 09:16
Mapa stránek ...