Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Comtesse' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Saint Gervais. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový podkrovní byt 21 m2 na 2 podlažích v 5. patře. Pěkné zařízení: vstup. Zkosený obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (2 os.), TV. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka, raclette gril). Koupelna/WC. V horním patře: (přikré schodiště) zkosená nika s 1 x 2 lůžka nad sebou. E-topení. Pěkný výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 125 (kryté). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Comtesse, Saint Gervais

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7450_410_7/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový podkrovní byt 21 m2 na 2 podlažích v 5. patře. Pěkné zařízení: vstup. Zkosený obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (2 os.), TV. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka, raclette gril). Koupelna/WC. V horním patře: (přikré schodiště) zkosená nika s 1 x 2 lůžka nad sebou. E-topení. Pěkný výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 125 (kryté). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.1.2019 14:30
Mapa stránek ...