Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Tagre' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Saint Gervais. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dvouposchoďový apartmán 49 m2 v 1. patře. Částéčně zkosený: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička) s jídelní stůl. Sprcha/WC. V horním patře: 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Koupelna/WC. Balkon 12 m2, jihovýchodní orientace. Lehátka. Velmi pěkný výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Tagre, Saint Gervais

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7450_350_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dvouposchoďový apartmán 49 m2 v 1. patře. Částéčně zkosený: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička) s jídelní stůl. Sprcha/WC. V horním patře: 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Koupelna/WC. Balkon 12 m2, jihovýchodní orientace. Lehátka. Velmi pěkný výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 23:58
Mapa stránek ...