Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Les Tromb?res' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Saint Gervais. Jedná se o ubytování pro 13 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic. 6-pokojová chata 160 m2 na 3 podlažích. Vstup. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha, WC zvlášť. Ve spodním patře: Studio. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba) s jídelní stůl. Vstup na terasu. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. V horním patře: 1x pokoj s 3x lůžko. 1x pokoj s 2x lůžko a 1x francouzským ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Les Tromb?res, Saint Gervais

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7450_340_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 13 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic
Popis ubytování (interiér)
6-pokojová chata 160 m2 na 3 podlažích. Vstup. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha, WC zvlášť. Ve spodním patře: Studio. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba) s jídelní stůl. Vstup na terasu. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. V horním patře: 1x pokoj s 3x lůžko. 1x pokoj s 2x lůžko a 1x francouzským lužkem. WC zvlášť. K dispozici: pračka. Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.3.2018 18:40
Mapa stránek ...