Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Les Tromb?res' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Saint Gervais. Jedná se o ubytování pro 13 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic. 7-pokojová chata 160 m2 na 3 podlažích. Velký obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s otevřený krb a TV. Vstup na balkon, jižní orientace a jihovýchodní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha, WC zvlášť. Ve spodním patře: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha, sp ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Les Tromb?res, Saint Gervais

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7450_340_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 13 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic
Popis ubytování (interiér)
7-pokojová chata 160 m2 na 3 podlažích. Velký obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s otevřený krb a TV. Vstup na balkon, jižní orientace a jihovýchodní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha, WC zvlášť. Ve spodním patře: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha, sprcha/WC. E-topení. V horním patře: 1x pokoj s 3x lůžko. 1x pokoj s 2x lůžko a 1x francouzským lužkem. WC zvlášť. Velký balkon, malá terasa, zahrada. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka. Parkování (6 Auta). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. TV jen FR. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.9.2018 11:49
Mapa stránek ...