Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Saccone' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Saint Gervais. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojová chata 110 m2 na 2 podlažích. Vstup. Velký obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV. Vstup na zahradu, na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, kombinovaná mikrovlná trouba). V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (2 x 80 cm). Sprcha/bidet/WC, WC zvlášť. Velká zahrada. Výhled do dálky na hory. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parko ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Saccone, Saint Gervais

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7450_305_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojová chata 110 m2 na 2 podlažích. Vstup. Velký obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV. Vstup na zahradu, na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, kombinovaná mikrovlná trouba). V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (2 x 80 cm). Sprcha/bidet/WC, WC zvlášť. Velká zahrada. Výhled do dálky na hory. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký dům.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 14.12.2018 21:38
Mapa stránek ...