Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Evie' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Saint Gervais. Jedná se o ubytování pro 12 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic. 6-pokojová chata 185 m2 na 3 podlažích, jihozápadní orientace. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a sprcha. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska). WC zvlášť. Ve spodním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Salón s TV. Vstup na terasu. Sprcha/WC. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. Vstup na balkon. Kou ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Evie, Saint Gervais

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7450_275_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 12 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic
Popis ubytování (interiér)
6-pokojová chata 185 m2 na 3 podlažích, jihozápadní orientace. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a sprcha. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska). WC zvlášť. Ve spodním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Salón s TV. Vstup na terasu. Sprcha/WC. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. Vstup na balkon. Koupelna, WC zvlášť. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Velmi pěkný výhled na hory. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký dům.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.6.2018 22:37
Mapa stránek ...