Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Clos Alpin' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Saint Gervais. Jedná se o ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dvouposchoďový apartmán 50 m2, v přízemí, jižní orientace. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. E-topení. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x francouzským lužkem. Sprcha/bidet/WC. Terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (kryté). Pozor prosím: nekuř ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Clos Alpin, Saint Gervais

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7450_240_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dvouposchoďový apartmán 50 m2, v přízemí, jižní orientace. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. E-topení. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x francouzským lužkem. Sprcha/bidet/WC. Terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (kryté). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.1.2019 14:44
Mapa stránek ...