Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'les Huskies' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Saint Gervais. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 35 m2 v 1. patře, jihozápadní orientace. Účelné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna, jihozápadní orientace s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV. Vstup na balkon. 1x pokoj, severovýchodní orientace s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj, severovýchodní orientace s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/WC. E-topení. Výhled na hory. K dispozici: pračka. Garáž. Pozor prosím: nekuřácký byt.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu les Huskies, Saint Gervais

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7450_235_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 35 m2 v 1. patře, jihozápadní orientace. Účelné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna, jihozápadní orientace s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV. Vstup na balkon. 1x pokoj, severovýchodní orientace s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj, severovýchodní orientace s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/WC. E-topení. Výhled na hory. K dispozici: pračka. Garáž. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.6.2018 04:04
Mapa stránek ...