Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Mendiaux' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Saint Gervais. Jedná se o ubytování pro 12 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojová chata 200 m2 na 2 podlažích, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Koupelna/WC, sprcha. E-topení. Balkon, jižní orientace. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Mendiaux, Saint Gervais

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7450_230_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 12 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojová chata 200 m2 na 2 podlažích, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Koupelna/WC, sprcha. E-topení. Balkon, jižní orientace. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký dům.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 14.12.2018 21:39
Mapa stránek ...