Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Parc du Mont Joly' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Saint Gervais. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 42 m2 v 1. patře. Komfortní zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s TV, rádio a CD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm), sprcha/WC. 1x malý pokoj s 1x lůžko (80 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (70 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, myčka). Sprcha/WC. E-topení. Malý balkon 5 m2, jižní orientace. Výhled na hory. K dispozici: pračka. Garáž. Pozor prosím: nekuřácký byt.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Parc du Mont Joly, Saint Gervais

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7450_181_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 42 m2 v 1. patře. Komfortní zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s TV, rádio a CD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm), sprcha/WC. 1x malý pokoj s 1x lůžko (80 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (70 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, myčka). Sprcha/WC. E-topení. Malý balkon 5 m2, jižní orientace. Výhled na hory. K dispozici: pračka. Garáž. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.1.2018 20:31
Mapa stránek ...