Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Piste' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Saint Gervais. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 18 m2 v 2. patře. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV a DVD. Vstup na balkon. Obytná kuchyně (2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Boiler. Malý balkon 4 m2. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž. Pozor prosím: nekuřácký byt.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Piste, Saint Gervais

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7450_172_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 18 m2 v 2. patře. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV a DVD. Vstup na balkon. Obytná kuchyně (2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Boiler. Malý balkon 4 m2. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 14.12.2018 21:36
Mapa stránek ...