Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Châlet des Pistes' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Saint Gervais. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový dvouposchoďový apartmán 28 m2 v 2. patře. Vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (120 cm), TV a DVD. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: (přikré schodiště) 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Zkosená malá nika s 1x lůžko (80 cm). E-topení. Balkon 4 m2, severozápadní orientace. Výhled na hory. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Châlet des Pistes, Saint Gervais

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7450_170_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dvouposchoďový apartmán 28 m2 v 2. patře. Vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (120 cm), TV a DVD. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: (přikré schodiště) 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Zkosená malá nika s 1x lůžko (80 cm). E-topení. Balkon 4 m2, severozápadní orientace. Výhled na hory. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.12.2018 07:24
Mapa stránek ...