Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Grets' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Saint Gervais. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 42 m2, v přízemí. Vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV, rádio, CD a DVD. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). Vstup na terasu, jižní orientace a východní orientace. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon 4 m2, východní orientace. Balkónový nábytek. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a na město. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Grets, Saint Gervais

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7450_15_7/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 42 m2, v přízemí. Vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV, rádio, CD a DVD. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). Vstup na terasu, jižní orientace a východní orientace. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon 4 m2, východní orientace. Balkónový nábytek. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a na město. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 24.9.2018 20:27
Mapa stránek ...