Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'du Bulle' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Saint Gervais. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojová chata 130 m2 na 3 podlažích, jihovýchodní orientace. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV, rádio, CD a kamna na dřevo. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť. Ve spodním patře: 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). Koupelna/sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). Vstup na ba ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě du Bulle, Saint Gervais

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7450_155_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojová chata 130 m2 na 3 podlažích, jihovýchodní orientace. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV, rádio, CD a kamna na dřevo. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť. Ve spodním patře: 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). Koupelna/sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). Vstup na balkon. Sprcha/WC. E-topení. Terasa 30 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Pěkný výhled na hory. K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.12.2018 21:33
Mapa stránek ...