Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu ' RUBIGNY' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Saint Gervais. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 45 m2, v přízemí, jihovýchodní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV a stereo přehrávač. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar, raclette gril). Sprcha, WC zvlášť. Topení na naftu. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na hory. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu RUBIGNY, Saint Gervais

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7450_135_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2, v přízemí, jihovýchodní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV a stereo přehrávač. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar, raclette gril). Sprcha, WC zvlášť. Topení na naftu. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na hory. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 15.11.2018 06:13
Mapa stránek ...