Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Balcons D'Olympie' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Menuires. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 30 m2 v 3. patře, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), plochá obrazovka. Vstup na balkon. Kabina, 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). 1x pokoj, 2x lůžko (80 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Velký balkon, západní orientace. Pěkný výhled na hory. Vchod 2. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Balcons D'Olympie, Les Menuires

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7358_650_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2 v 3. patře, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), plochá obrazovka. Vstup na balkon. Kabina, 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). 1x pokoj, 2x lůžko (80 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Velký balkon, západní orientace. Pěkný výhled na hory. Vchod 2.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.7.2018 23:04
Mapa stránek ...