Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Jetay' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Menuires. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 30 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm). 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm), plochá obrazovka. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, západní orientace. Pěkný výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Vstup Bruant. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Jetay, Les Menuires

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7358_640_15/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm). 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm), plochá obrazovka. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, západní orientace. Pěkný výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Vstup Bruant.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 9.12.2018 21:43
Mapa stránek ...