Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Villaret' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Menuires. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 32 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm). Vstup na balkon. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (70 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, východní orientace. Výhled na sjezdovku. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Villaret, Les Menuires

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7358_630_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 32 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm). Vstup na balkon. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (70 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, východní orientace. Výhled na sjezdovku. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.2.2018 19:03
Mapa stránek ...