Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Caron' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Menuires. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 22 m2 v 12. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), 1x sklápěcí lůžko (80 cm), plochá obrazovka. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, raclette gril). Koupelna/WC. Balkon, jižní orientace. Velmi pěkný výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Caron, Les Menuires

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7358_610_8/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 22 m2 v 12. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), 1x sklápěcí lůžko (80 cm), plochá obrazovka. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, raclette gril). Koupelna/WC. Balkon, jižní orientace. Velmi pěkný výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.11.2018 09:58
Mapa stránek ...