Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Caron' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Menuires. Jedná se o ubytování pro 9 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 67 m2 v 12. patře. Komfortní a pěkné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s 2x pohovka (80 cm) (plochá obrazovka), DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (plochá obrazovka). 1x otevřený velký pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm), 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm, v délce 190 cm) (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a sprcha/WC (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar, raclett ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Caron, Les Menuires

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7358_610_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 9 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 67 m2 v 12. patře. Komfortní a pěkné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s 2x pohovka (80 cm) (plochá obrazovka), DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (plochá obrazovka). 1x otevřený velký pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm), 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm, v délce 190 cm) (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a sprcha/WC (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar, raclette gril). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkon, jižní orientace. Velmi pěkný výhled na hory, do údolí a na sjezdovku. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.8.2018 03:39
Mapa stránek ...