Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Caron' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Menuires. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 40 m2 v 8. patře. Obývací pokoj/jídelna s 2x pohovka (80 cm, v délce 190 cm), 2x místo ke spaní (2 x 80 cm, v délce 190 cm), plochá obrazovka. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Velký balkon, jižní orientace. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Caron, Les Menuires

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7358_610_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2 v 8. patře. Obývací pokoj/jídelna s 2x pohovka (80 cm, v délce 190 cm), 2x místo ke spaní (2 x 80 cm, v délce 190 cm), plochá obrazovka. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Velký balkon, jižní orientace. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 14.12.2018 17:12
Mapa stránek ...