Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Caron' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Menuires. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 25 m2 v 6. patře, severní orientace. Úplně renovovaný v roce 2015, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm, v délce 190 cm), elektrické rolety. 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), plochá obrazovka, DVD a elektrické rolety. Kuchyňský kout (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, raclette gril kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. E-topení. Pěkný výhled do údolí. K dispozici: Internet (Wireless ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Caron, Les Menuires

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7358_610_11/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 25 m2 v 6. patře, severní orientace. Úplně renovovaný v roce 2015, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm, v délce 190 cm), elektrické rolety. 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), plochá obrazovka, DVD a elektrické rolety. Kuchyňský kout (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, raclette gril kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. E-topení. Pěkný výhled do údolí. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 23:51
Mapa stránek ...