Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Armoise' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Menuires. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 30 m2 v 3. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), digitální TV, plochá obrazovka a DVD. 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x pohovka (80 cm), 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm). Kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska) s podávací okénko. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkon, západní orientace. Pěkný výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Armoise, Les Menuires

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7358_600_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2 v 3. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), digitální TV, plochá obrazovka a DVD. 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x pohovka (80 cm), 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm). Kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska) s podávací okénko. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkon, západní orientace. Pěkný výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 24.10.2018 06:08
Mapa stránek ...