Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Carlines 1' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Menuires. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 24 m2 v 5. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV. Vstup na balkon. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba). Koupelna/WC. E-topení. Balkon, severní orientace a západní orientace. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). 'Carlines' 1.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Carlines 1, Les Menuires

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7358_560_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 24 m2 v 5. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV. Vstup na balkon. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba). Koupelna/WC. E-topení. Balkon, severní orientace a západní orientace. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). 'Carlines' 1.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.11.2018 20:05
Mapa stránek ...