Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Mél?zes' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Menuires. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 35 m2, v přízemí. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x pohovka pro 2 osoby. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm), 1x místo ke spaní. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, gril). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkon, západní orientace. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Mél?zes, Les Menuires

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7358_520_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 35 m2, v přízemí. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x pohovka pro 2 osoby. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm), 1x místo ke spaní. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, gril). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkon, západní orientace.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.8.2018 03:26
Mapa stránek ...