Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Mél?zes' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Menuires. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 22 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s plochá obrazovka. Nika s posuvnými dveřmi s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm, v délce 190 cm), 1x místo ke spaní (1 x 80 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, západní orientace. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Mél?zes, Les Menuires

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7358_520_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 22 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s plochá obrazovka. Nika s posuvnými dveřmi s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm, v délce 190 cm), 1x místo ke spaní (1 x 80 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, západní orientace. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.8.2018 03:39
Mapa stránek ...