Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Aravis' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Menuires. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 20 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm), plochá obrazovka. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkon, jihozápadní orientace. Lehátka. Výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 24 (kryté). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Skříňka na lyže č. 1 (na úrovni sjezdovek, za poštovními schránkami). Box č. 24. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Aravis, Les Menuires

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7358_510_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 20 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm), plochá obrazovka. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkon, jihozápadní orientace. Lehátka. Výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 24 (kryté). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Skříňka na lyže č. 1 (na úrovni sjezdovek, za poštovními schránkami). Box č. 24.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 18:39
Mapa stránek ...