Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Aravis' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Menuires. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 50 m2 v 2. patře. Renovovaný, velmi pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s plochá obrazovka, rádio a DVD. Vstup na balkon. 1x otevřený pokoj s 2 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). 1x velký pokoj s 1x dvoulůžko (2 x 80 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, raclette gril). Koupelna/WC. Velký balkon, jižní orientace a západní orientace. Lehátka (2x). Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Aravis, Les Menuires

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7358_510_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 50 m2 v 2. patře. Renovovaný, velmi pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s plochá obrazovka, rádio a DVD. Vstup na balkon. 1x otevřený pokoj s 2 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). 1x velký pokoj s 1x dvoulůžko (2 x 80 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, raclette gril). Koupelna/WC. Velký balkon, jižní orientace a západní orientace. Lehátka (2x). Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Skříňka na lyže č. 1 (na úrovni sjezdovek, za poštovními schránkami).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 14.12.2018 07:48
Mapa stránek ...