Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Boédette' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Menuires. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 25 m2 v 2. patře, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV. Vstup na balkon. Vstup, 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, raclette gril). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, severní orientace. Pěkný výhled do údolí. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Boédette, Les Menuires

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7358_500_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 25 m2 v 2. patře, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV. Vstup na balkon. Vstup, 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, raclette gril). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, severní orientace. Pěkný výhled do údolí.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.2.2018 01:58
Mapa stránek ...