Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Brelin' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Menuires. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 24 m2 na 2 podlažích v 5. patře. Komfortní a pěkné zařízení: vstup s WC zvlášť a sprcha. V horním patře: obývací pokoj/jídelna s 2x pohovka pro 2 osoby a plochá obrazovka. Kuchyňský kout (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Vstup na balkon. Balkon, jižní orientace. Velmi pěkný výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Brelin, Les Menuires

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7358_400_9/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 24 m2 na 2 podlažích v 5. patře. Komfortní a pěkné zařízení: vstup s WC zvlášť a sprcha. V horním patře: obývací pokoj/jídelna s 2x pohovka pro 2 osoby a plochá obrazovka. Kuchyňský kout (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Vstup na balkon. Balkon, jižní orientace. Velmi pěkný výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 09:05
Mapa stránek ...