Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Brelin' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Menuires. Jedná se o ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 55 m2 na 3 podlažích v 6. patře. Komfortní a pěkné zařízení: vstup s WC zvlášť. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV a DVD. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). Koupelna. Ve 2. patře: 1x pokoj s 3x lůžko (80 cm). Vstup na balkon. 2x velký balkon, jižní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. Velmi pěkný výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Brelin, Les Menuires

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7358_400_8/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 55 m2 na 3 podlažích v 6. patře. Komfortní a pěkné zařízení: vstup s WC zvlášť. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV a DVD. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). Koupelna. Ve 2. patře: 1x pokoj s 3x lůžko (80 cm). Vstup na balkon. 2x velký balkon, jižní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. Velmi pěkný výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 03:43
Mapa stránek ...