Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Brelin' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Les Menuires. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 39 m2 na 2 podlažích v 8. patře. Pěkné zařízení: vstup s WC zvlášť. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 200 cm), plochá obrazovka. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s podávací okénko. Ve spodním patře: 1x velký pokoj s 1x lůžko (80 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Koupelna. Balkon, jižní orientace. Velmi pěkný výhled na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Brelin, Les Menuires

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7358_400_6/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 39 m2 na 2 podlažích v 8. patře. Pěkné zařízení: vstup s WC zvlášť. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 200 cm), plochá obrazovka. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s podávací okénko. Ve spodním patře: 1x velký pokoj s 1x lůžko (80 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Koupelna. Balkon, jižní orientace. Velmi pěkný výhled na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Vstup COTE BRUNE.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.12.2018 16:02
Mapa stránek ...